Aktualność "Targi Pracy i Kariery "Absolwent" 2019 w Gorzowie Wlkp."

dodano: 2019-03-06
-

5 marca 2019 r. w Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Słowiańskiej w Gorzowie Wlkp. odbyła się XVII edycja Targów  ABSOLWENT 2019. Celem imprezy było przedstawienie ofert uczniom szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadpodstawowych przez szkoły średnie, wyższe, pracodawców i instytucje rynku pracy. Wśród wystawców można było spotkać przedstawicieli m.in.
Akademii Morskiej w Szczecinie, Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu – Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej w Gorzowie Wlkp., Uniwersytetu Zielonogórskiego, Zespołu Szkół Ogrodniczych w Gorzowie Wlkp., Powiatowego Urzędu Pracy w Gorzowie Wlkp., Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. Na Targach również byli obecni pracownicy Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Gorzowie Wlkp. oraz 4-10 Hufca Pracy w Gorzowie Wlkp. Impreza przebiegła w bardzo miłej atmosferze.

Przedsięwzięcie tego typu to dla odwiedzających doskonała okazja do zapoznania się z aktualną sytuacją i ofertami na rynku pracy, zaś dla pracodawców niepowtarzalna szansa do pozyskania nowych kadr, poprzez bezpośrednią prezentację oferty i możliwość spotkania z potencjalnymi kandydatami.

Anita Luftmann

spec. ds. programówGaleria