Aktualność "Rekrutacja do OSiW Wiechlice"

dodano: 2020-06-26
-
Zbliża się koniec roku szkoleniowego. Ostanie trzy miesiące były trudne dla nas wszystkich. Młodzież uczyła się zdalnie, placówki edukacyjne pracują w ograniczonym zakresie, wszyscy musimy utrzymywać dystans społeczny. 

Pracownicy OSiW Wiechlice promowali rekrutacje do struktur LWK OHP w terenie. Rozwiesili plakaty promujące portal dokariery.pl w miejscach ogłoszeniowych we wsiach oraz mniejszych miasteczkach w gminach sąsiadujących. W miejscowości Przemków w województwie dolnośląskim rozwieszono baner promujący działalność edukacyjną ośrodka.  

Reklamujemy swoją działalność na portalach społecznościowych. Z udziałem pracowników nagrane zostały krótkie filmy promocyjne dotyczące poszczególnych zawodów oraz ośrodka. Dodatkowo 22 czerwca został przeprowadzony Dzień Otwarty online transmitowany na profilu Facebook wiechlickiego ośrodka.

Link do transmisji znajdziesz tutaj.

Zapisz się do OSiW Wiechlice. Rekrutujemy młodzież do klas VII i VIII Szkoły Podstawowej oraz do klas I, II, III Szkoły Branżowej I stopnia, w różnych zawodach. Szczegółowe informacje dot. rekrutacji do OSiW Wiechlice można uzyskać pod numerami telefonów 68-376-22-55, kom. 509-591-711.

Śledź nasz profil Facebook-u OSiW OHP Wiechlice.


Grzegorz Sasin - pedagog