Aktualność "Promocja OSiW Wiechlice we współpracy ze środowiskiem lokalnym"

dodano: 2020-07-30
-
Dla młodzieży jest czas wakacji, czyli odpoczynku i ładowania akumulatorów przed nowym rokiem szkolnym. Mimo tego, że jest dopiero połowa wakacji, działania promocyjne w ramach rekrutacji do OSiW Wiechlice nie zwalniają tempa. 

Do tej pory pracownicy OSiW Wiechlice promowali ośrodek w terenie. Rozwiesili plakaty promocyjne w miejscach ogłoszeniowych we wsiach i mniejszych miasteczkach w gminach sąsiadujących z Wiechlicami. Oprócz tego pozostawiane były ulotki w sklepach. 

Kolejnym z działań jest promowanie ośrodka wśród instytucji i przedsiębiorców lokalnych. Wychowawcy OSiW Maciej Siemiątkowski i Mariusz Łosyk we współpracy z Niepubliczną Szkołą w Wiechlicach prowadzili takie działania. Efektem jest kilkanaście nowych kontaktów i przekazanie tam materiałów promocyjnych.

Udało się umieścić baner promocyjny m.in. na terenie warsztatu Moto-Expres w Nowej Soli. Uzyskano też stałe miejsce ekspozycji materiałów w Przedsiębiorstwie Arena w Żaganiu, w PCPR, OPS i Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Żaganiu.

Wiechlicki ośrodek rekrutuje młodzież do klas VII i VIII Szkoły Podstawowej oraz do klas I, II, III Szkoły Branżowej I stopnia. Szczegółowe informacje dot. rekrutacji do OSiW Wiechlice można uzyskać pod numerami telefonów 68-376-22-55, kom. 509-591-711.

Nasz profil na Facebook-u OSiW-OHP-Wiechlice 

Grzegorz Sasin - pedagog OSiW Wiechlice


Zdjęcia: plakaty rekrutacyjna do OHP 


Galeria