Aktualność "Nowosolski OSiW w trakcie akcji rekrutacyjnej"

dodano: 2020-07-15
Ośrodek Szkolenia i Wychowania w Nowej Soli prowadzi akcję rekrutacyjną. Mimo trudności spowodowanych  panującą pandemią i brakiem możliwości bezpośredniego kontaktu z absolwentami szkoły podstawowej oraz ich rodzicami, pracownicy jednostki dokładają starań, aby jak najwięcej młodych ludzi dowiedziało się o naszej ofercie i zechciało z niej skorzystać.
We wszystkich autobusach komunikacji miejskiej i podmiejskiej wyświetlana jest reklama Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Nowej Soli. Rozwieszone zostały banery reklamowe. Do wielu szkół i instytucji miejskich, powiatowych i gminnych rozdysponowano plakaty oraz ulotki reklamowe. Wychowawcy odbyli rozmowy z kuratorami, asystentami rodziny, psychologami oraz koordynatorami rodzinnej pieczy zastępczej przedstawiając naszą szeroką ofertę z prośbą o informowanie podopiecznych o możliwościach, jakie daje uczestnictwo w OHP. W akcję rekrutacyjną bardzo aktywnie zaangażowała się nasza młodzież, która zachęca znajomych do zapisania się w nasze szeregi, a także przy wsparciu Kierownika jednostki, wychowawców oraz pracowników Rynku Pracy nagrała filmik reklamujący nowosolski OSiW. Efekt ich pracy można obejrzeć klikając w link: https://www.facebook.com/262752811087823/posts/543032186393216/?d=null&vh=e
Serdecznie zapraszamy do oglądania i udostępniania.
Nie ustajemy w naszych staraniach, prowadzimy aktywnie akcję rekrutacyjną, opowiadamy o naszej ofercie i zachęcamy do uczestnictwa w OHP.

Autor tekstu i zdjęć: wychowawca OSiW Renata Frąckowiak.

Zdjęcia:
Zdjęcie nr 1. Autobus
Zdjęcie nr 2. Baner
Zdjęcie nr 3. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Zdjęcie nr 4. Powiatowe Centrum Pomocy RodzinieGaleria