Aktualność "KURS Prawo jazdy kat. B"

dodano: 2020-05-18
W dniach 18.05.2020 r. – 22.05.2020 r. w Lubuskiej Wojewódzkiej Komendzie OHP w Zielonej Górze odbywa się kurs pn. ,,Prawo jazdy kat.B”. 
Podczas tych kilku dni uczestnicy kursu pod bacznym okiem instruktora z wieloletnim doświadczeniem z Akademii Nauki Jazdy w Zielonej Górze uczą się przepisów ruchu drogowego i wielu innych zagadnień istotnych z punktu widzenia kierowców, zwłaszcza początkujących. Każdy z przyszłych kierowców otrzymał odpowiednie materiały szkoleniowe niezbędne dla kandydatów na kierowców. W szkoleniu uczestniczy młodzież z Lubuskiej Wojewódzkiej Komendy OHP w Zielonej Górze, m.in. z jednostek organizacyjnych: OSiW w Zielonej Górze, OSiW w Nowej Soli, HP w Żarach i HP w Lubsku. Po zakończeniu zajęć teoretycznych młodzież będzie szkoliła swoje umiejętności kierowcy na zajęciach praktycznych. 
Szkolenie odbywa się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności sanitarnej oraz higieny osobistej. Kurs kierowany jest do wszystkich uczestników i absolwentów Hufców Pracy oraz Ośrodków Szkolenia  i Wychowania z Lubuskiej WK OHP Zielona Góra.

Trzymamy kciuki za wszystkie osoby biorące udział w szkoleniu, aby pozytywnie zakończyły kurs.

Joanna Orzechowska
specjalista ds. rozwoju zawodowego

Zdjęcia:
Zdjęcie nr 1. Młodzież uczestnicząca w zajęciach teoretycznych.
Zdjęcie nr 2. Instruktor z Akademii Nauki Jazdy tłumaczy poszczególne zagadnienia uczestnikom.


Galeria