Aktualność "Kurs pn.Cukiernik poziom podstawowy 26.11.2020- 04.12.2020"

dodano: 2020-12-30
-
W dniach 26.11 – 04.12.2020 r. w Lubuskiej Wojewódzkiej Komendzie OHP w Zielonej Górze odbyła się druga część kursu  pn. ,,Cukiernik  - poziom podstawowy”. Szkolenie odbyło się z zachowaniem pełnego reżimu sanitarnego.

Podczas szkolenia uczestnicy pod okiem pani instruktor doskonalili swoje umiejętności z zakresu cukiernictwa, poszerzali wiedzę  z przygotowywania deserów, ciast oraz wszelkiego rodzaju wypieków, nie zabrakło również akcentów świątecznych tj. pierniczki. Kurs kierowany był do wszystkich uczestników Hufców Pracy oraz Ośrodków Szkolenia i Wychowania z LWK OHP z Zielonej Góry .

Dnia 04.12.2020 r. odbył się egzamin sprawdzający przed komisją z Izby Rzemiosła i Przedsiębiorców z Gorzowa Wlkp.  Młodzież podczas egzaminu wykazała się dużą wiedzą i umiejętnościami, które zdobyli podczas szkolenia. Wszyscy uczestnicy ukończyli kurs z wynikiem pozytywnym.

Na zakończenie szkolenia uczestnicy otrzymali upominki od Lubuskiej Wojewódzkiej Komendy OHP za zaangażowanie i ciekawość ,,świata słodkości”.

Wszystkim osobom biorącym udział w szkoleniu serdecznie dziękujemy  za miło spędzony czas.

Joanna Orzechowska – specjalista ds. rozwoju zawodowego

Zdj. 1-3. Uczestnicy szkolenia ze swoimi słodkościami tuż przed egzaminem.
Zdj. 4. Uczestnicy po zakończonym egzaminie.
Zdj. 5. Prace przygotowane na egzamin, wykonane przez uczestników kursu.


Galeria