Aktualność "Kariera 2019"

dodano: 2019-04-11
-

10 kwietnia 2019 r. Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Gorzowie Wielkopolskim we współpracy z Biurem Karier Akademii  im. Jakuba z Paradyża zorganizowało po raz kolejny Targi Pracy pod hasłem przewodnim „Kariera 2019”.

Było to przedsięwzięcie objęte patronatem medialnym Radia Gorzów i Telewizji TVP 3. Wśród zaproszonych wystawców poza agencjami pracy swoją ofertę prezentowali również przedstawiciele służb mundurowych, np. Zakład Karny czy Wojskowa Komenda Uzupełnień. Było nam niezmiernie miło gościć po raz pierwszy przedstawicieli jedynej w Gorzowie firmy z branży IT - Xopero Software S.A.

Wśród około 200 odwiedzających przeważającą część stanowili studenci uczelni, nie zabrakło również osób z zewnątrz, które zainteresowane były ofertą edukacyjną targów. Niestety, nie odwiedzili nas uczniowie szkół średnich, co jest odzwierciedleniem sytuacji panującej obecnie w oświacie. Mamy jednak nadzieję, iż w przyszłym roku spotkamy się ponownie w o wiele szerszym gronie w budynku nr 8 przy ulicy Chopina 52.

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na facebooku: /ceipmgorzowwlkp

Natalia Chaber

pośrednik pracy


Zdjęcia:


Zdjęcie nr 1. Staoisko CEiPM w Gorzowie Wlkp
Zdjęcia nr 2 i nr 3. Uczestnicy targów pracyGaleria