Aktualność "Dobra dyscyplina"

dodano: 2020-09-15
-
W ramach realizacji resocjalizacyjnego  programu wojewódzkiego „Dobra dyscyplina”  od 9 września br. wychowankowie Ośrodka Szkolenia i Wychowania mieli okazję uczestniczyć w pierwszych  (z  dwunastu zaplanowanych) warsztatach prowadzonych przez Pana Oswalda Stryckiego z Fundacji Projekt Kompas.
Podczas spotkania, które odbywało się w nowej sali relaksacyjnej OSiW 4-1 Zielona Góra, młodzież miała okazję poznać się bliżej, gdyż nawiązanie relacji i  zdobycie zaufania to fundament sukcesu prowadzonych warsztatów. 
Całe  spotkanie przebiegało w miłej i przyjaznej atmosferze. Młodzież aktywnie brała udział w dyskusji na temat „Ja w otaczającym świecie”. Uczestnictwo w warsztatach pozwoli młodym ludziom spojrzeć na siebie i swoje wnętrze, lepiej komunikować się oraz zrozumieć rolę granic w swoim rozwoju osobistym. 
Wychowankowie z niecierpliwością czekają na następne warsztaty, które odbędą się jeszcze we wrześniu i zamkną pierwszy z trzech cykli realizowanego przez OSiW w Zielonej Górze programu wojewódzkiego.

Autor zdjęcia i artykułu: Kinga Mokrzan

Zdjęcie. Młodzież podczas warsztatów.