Aktualność " Wiosenne Targi Edukacji, Pracy i Turystyki w Gorzowie Wlkp."

dodano: 2015-03-20

19 marca 2015 r. Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Gorzowie Wlkp. wzięło udział w kolejnej cyklicznej edycji Wiosennych Targów Edukacji, Pracy i Turystyki. Targi odbyły się w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Gorzowie Wlkp. przy ul. Chopina 52.

Impreza skierowana została przede wszystkim do młodzieży, która stoi przed wyborem właściwego kierunku studiów. Jednocześnie odwiedzający mogli rozeznać się w ofertach pracy przedstawionych przez zaproszonych wystawców m.in. CEiPM OHP, PUP w Gorzowie Wlkp.,WUP w Zielonej Górze – odział
w Gorzowie Wlkp., JDEA HR.

Młodzież mogła uczestniczyła w wykładzie na temat „Rynek pracy – oczekiwania i możliwości” poprowadzonym przez doradcę zawodowego  Karinę Janiak z firmy IDEA HR.

Można było zobaczyć prezentację wydziałów PWSZ w Gorzowie Wlkp. tj. Wydziału Humanistycznego, Wydziału Ekonomicznego, Wydziału Technicznego, Wydziały Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego.

Pośrednicy pracy z CEiPM odpowiadali na pytania odwiedzających z zagadnień dotyczących rynku pracy i Eures.Alina Klucznik - Chmielecka

                                                                                

Zdjęcie: Stoisko Młodzieżowego Biura PracyGaleria